Ta strona używa pliki Cookies, jeśli wyrażasz zgodę, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

REALIZACJA ZŁOŻONYCH WNIOSKÓW

Tak, jak obiecałem, tak też zrobiłem. Dnia 20.11.2013 roku złożyłem do Dyrektora Zarządu Dróg Wojewódzkich Pana Grzegorza Stachowiaka ponownie pismo w sprawie remontu Drogi Wojewódzkiej Nr 218 wraz a budową chodnika i zatok autobusowych. Dodatkowo w piśmie zawarłem wniosek Mieszkańców o wykonanie przejścia dla pieszych pomiędzy zatokami autobusowymi usytuowanymi przy ulicy Oliwskiej (nad jeziorem) oraz o ustawienie fotoradaru na odcinku tej drogi pomiędzy numerami Oliwska 144 – 166 (kierunek na Wejherowo). Pismo to przekazałem do wiadomości: Marszałka Województwa Pomorskiego-Pana Mieczysława Struk, Radnych Sejmiku-Pani Danuty Rek i Pana Huberta Lewny oraz do Dziennika Bałtyckiego-Pani Janiny Stefanowskiej.
Skan pisma.

pismo-ws-dw218-pfikus

Dodatkowo dnia 21.11.2013 roku złożyłem do Prezydenta Gdyni Pana Wojciecha Szczurka pismo z prośbą o ustawienie wiaty przystankowej na przystanku autobusowym przy ulicy Chwaszczyńskiej – kierunek Gdynia. Przystanek ten znajduje się na terenie Gdyni, ale korzystają z niego Mieszkańcy Naszej Miejscowości.
Skan pisma.

pismo-ws-przystanku-pfikus