Ta strona używa pliki Cookies, jeśli wyrażasz zgodę, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

KAMERY I OSPRZĘT ZOSTAŁY JUŻ ZAMONTOWANE

W dniu wczorajszym zostały zamontowane kamery Naszego Monitoringu, który w znaczącym stopniu poprawi bezpieczeństwo Mieszkańców Naszej Miejscowości i Naszej Gminy. System podglądu wizyjnego pozwoli na wyeliminowanie negatywnych zjawisk takich jak wandalizm, chuligaństwo, a także pozwoli ujawnić sprawców wykroczeń lub przestępstw.
Zamontowanych zostało 6 kamer :
- na rondzie – 3 kamery,
- parking przy kościele - ulicy Mickiewicza – 2 kamery,
- skrzyżowanie ulic: Gdyńska, Kaszubska Droga i Polna – 1 kamera.

W nadchodzącym tygodniu monitoring zostanie uruchomiony. Dzięki współfinansowaniu: Powiatu Kartuskiego, Gminy Żukowo i Rady Sołeckiej Chwaszczyna zostało zrealizowane zadanie dla poprawy Naszego bezpieczeństwa. Sygnał z podglądem wizyjnym będzie przesyłany do Urzędu Gminy Żukowo i na Policję. Bardzo dziękuje Radnym Powiatu Kartuskiego z Starostą Janiną Kwiecień, Radnym Rady Miejskiej w Żukowie z Panem Burmistrzem Jerzym Żurawiczem oraz Panu Sołtysowi Gerardowi Barsowskiemu i Radzie Sołeckiej Chwaszczyna. Zadanie, którego podjąłem się na początku bieżącego roku zostało zrealizowane.