Ta strona używa pliki Cookies, jeśli wyrażasz zgodę, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

WYBORY SAMORZĄDOWE – 16 LISTOPADA 2014

„Nasz Dom, Nasze Sołectwo, Nasza Gmina” pod takim hasłem zdecydowałem się kandydować na Burmistrza Gminy Żukowo, gdyż pragnę służyć jej Mieszkańcom swoją wiedzą i doświadczeniem, które nabyłem pracując od 16 lat w samorządzie (3 kadencje w Radzie Gminy i obecna kadencja w Radzie Powiatu Kartuskiego). Decyzję tą podjąłem dlatego, gdyż uważam, że Gmina Żukowo powinna mieć nowoczesnego i prężnego menedżera z wizją jutra, który będzie pracował i działał dla dobra jej mieszkańców. Posiadam przygotowanie, które pozwoli mi sprawnie i skutecznie zarządzać Gminą Żukowo. Mając świadomość, jak wiele jest w Naszej Gminie do zrobienia, na stronie Komitetu Wyborczego Stowarzyszenie „Samorządność” - www.samorzadnosc.info przedstawiam najważniejsze sprawy, na których w pierwszej kolejności zamierzam skoncentrować swój wysiłek.Wystawiamy również 16 kandydatów na Radnych do Rady Miejskiej w Żukowie.

 

Będąc Radnym Powiatowym obecnej kadencji podjąłem również decyzję o kandydowaniu do Rady Powiatu Kartuskiego. Startuję z Komitetu Wyborczego Wyborców Samorządne Kaszuby „Nasze Sprawy”.

LISTA NR. 11

poz. 3

 

Szanowny Wyborco!

Głosując na ludzi wybierasz program, od którego zależy dalszy rozwój naszego regionu.

Jeżeli uważacie Państwo, że warto mi zaufać, to proszę oddajcie 16 listopada swój głos na mnie. Wierzę, że działając razem osiągniemy sukces. 

„GMINA SILNA, STABILNA I PRZYJAZNA MIESZKAŃCOM”