Ta strona używa pliki Cookies, jeśli wyrażasz zgodę, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

POPRAWA BEZPIECZEŃSTWA PRZY WYJEŹDZIE Z CENTRUM HANDLOWEGO - PRIMA

Otrzymałem odpowiedź z Departamentu Infrastruktury Urzędu Marszałkowskiego w sprawie poprawy bezpieczeństwa przy wyjeździe z Centrum Handlowego. Zgodnie z ustaleniami, które zapadły na spotkaniu w dniu 28 października 2016 roku Zarząd Dróg Wojewódzkich zobowiązał się, że:

1. usunie barierki po obu stronach wjazdu celem poprawy widoczności,

2. na długości około 60 m zostanie naniesiona "podwójna linia ciągła" znak poziomy – P-4 z możliwością zachowania wjazdu i wyjazdu z Centrum Handlowego,

3. Departament Infrastruktury UM wystąpił również do inwestora Centrum Handlowego z wnioskiem o umieszczenie naprzeciw wyjazdu lustra, pozwalającego na obserwację pojazdów nadjeżdżających od strony ronda.

Mam nadzieję, że powyższe zmiany spowodują poprawę bezpieczeństwa i komfort kierujących pojazdami wyjeżdżającymi z Centrum Handlowego – PRIMA. Bardzo dziękuję Dyrektorowi Zarządu Dróg Wojewódzkich Panu Grzegorzowi Stachowiakowi za podjęte działania.