Ta strona używa pliki Cookies, jeśli wyrażasz zgodę, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

27.02.2010

W dniu wczorajszym otrzymałem telefon w sprawie ulicy Węglowej, a dokładniej dotyczący mega kałuży na tej ulicy. Niezwłocznie poinformowałem Z-cę Burmistrza Pana Zdzisława Szczęsnego i inspektora ds. dróg Pana Marka Trepczyka o zaistniałym fakcie. Otrzymałem informację, że kałuża zostanie usunięta – (została tylko wypompowana woda). Zaproponowałem nawiezienie tłucznia, ponieważ po paru godzinach kałuża powróciła.

W dniu dzisiejszym mieszkańcy ponownie poinformowali o w/w problemie. Ponownie wykonałem telefon do Pana Marka Trepczyka, który zapewnił mnie o tym, iż dzisiaj tj. 27.02.2010 dziura zostanie zasypana. I co, nic z zapewnień Pana Marka Trepczyka. Kałuża jest nadal. W dniu wczorajszym o zaistniałej sytuacji poinformowałem również Burmistrza Gminy Żukowo Pana Albina Bychowskiego, który obiecał zająć się tą sprawą. Czy jedna kałuża, na ulicy Węglowej jest tak wielkim problemem, że nie mogą go rozwiązać urzędnicy odpowiedzialni za drogi. Uważam, że temat powinien być rozwiązany w dniu wczorajszym tj. 26.02.2010. W poniedziałek od rana będę zabiegał o jak najszybsze rozwiązanie sprawy.

wegl